Cégünk egy stabil hátterű, Magyarországon egyedülálló szolgáltatást nyújtó, innovatív technológiákkal rendelkező vállalkozás. Sikerünk titka, hogy az informatika területén ügyfeleink számára megnyugtató stabil hátteret és költséghatékony megoldásokat biztosítunk, amelyek innovatív és gazdaságos megoldásokat garantálnak a telematika és flottamenedzsment területén a modern kornak megfelelő high-end informatikai eszközökkel.

Állásajánlataink

Szerviztechnikus

A megnövekedett piaci igények alapján keresünk szerviztechnikus munkakörbe autóvillamossági szerelő munkatársat a flottakövetési és flottamenedzsment rendszerek szerelésével foglalkozó részlegünkre.

Főbb feladatok:

Elvárások:

– Szakképesítés
– “B” kategóriás jogosítvány
– Pontos, precíz munkavégzés

– Terhelhetőség

Előny:

– Angol nyelvtudás

– Hasonló/Azonos területen szerzett munkatapasztalat

Juttatások, ajánlat:

– Versenyképes fizetés + Egyéb juttatások

– Szakmai fejlődés lehetősége

– Hosszú távú, biztos munkahely
– Dinamikus fiatal csapat

– Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:  Országosan

Jelentkezés : Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a szerviz@icell.hu emailre.

Kérdése van? Küldje el adatait,
és mi visszahívjuk!