Cégünk egy stabil hátterű, Magyarországon egyedülálló szolgáltatást nyújtó, innovatív technológiákkal rendelkező vállalkozás. Sikerünk titka, hogy az informatika területén ügyfeleink számára megnyugtató stabil hátteret és költséghatékony megoldásokat biztosítunk, amelyek innovatív és gazdaságos megoldásokat garantálnak a telematika és flottamenedzsment területén a modern kornak megfelelő high-end informatikai eszközökkel.

Állásajánlataink

Szerviztechnikus

Cégünk egy stabil hátterű, Magyarországon egyedülálló szolgáltatást nyújtó, GPS alapú játműkövetés és elektronikus útdíjfizetés szakértője. A megnövekedett piaci igények alapján keresünk szerviztechnikus munkakörbe autóvillamossági szerelő munkatársat a flottakövetési és flottamenedzsment rendszerek szerelésével foglalkozó részlegünkre.

Főbb feladatok:

GPS alapú járműkövető és egyéb felülethez szükséges eszközök beszerelése gépjárművekbe
Karbantartási feladatok ellátása
Hibajavítás
Egyéb technikai feladatok ellátása
Dokumentálás
Szerelési kiszállás Budapesten és vidéken is (országos lefedettséggel)

Az álláshoz tartozó elvárások:

B” kategóriás jogosítvány
Pontos, precíz munkavégzés
Terhelhetőség
Szakképesítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Fiatalos csapat
Év végi prémium
Cafeteria
Izgalmas csapatépítő programok, rendezvények

Kérdése van? Küldje el adatait,
és mi visszahívjuk!